ZWSOFT jest dostawcą rozwiązań CAD/CAM. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie CAD oraz reputacji zaangażowanego i niezawodnego dostawcy oprogramowania CAD/CAM, ZWSOFT stworzył oprogramowanie projektowe, które nieustannie spełnia oczekiwania ponad 900.000 projektantów 2D i 3D w 90 krajach.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Cieszymy się ściślejszą współpracą z ZWCAD. Kiedy nadchodzi czas na konwersję formatów plików, rysunki zachowują znacznie większą integralność.

Pan Lee

Były dyrektor generalny New Optics

Innowacyjne funkcje 

Smart Mouse

Smart Mouse umożliwia uruchamianie często używanych poleceń, takich jak Nowy i Okrąg, po prostu przesuwając mysz po określonej ścieżce.

Smart Select

Za pomocą funkcji Smart Select można łatwo znaleźć obiekty, które pasują do określonych właściwości za pomocą zaawansowanego filtrowania.

Smart Voice

Funkcja Smart Voice umożliwia łatwe zapisanie informacji głosowych, jako element na rysunku. Dzięki temu możesz łatwo wstawiać komunikaty głosowe do swoich rysunków bez konieczności pisania.

Porównanie pliku

Porównanie plików pomaga dostrzec nawet najdrobniejsze różnice pomiędzy dwoma podobnymi rysunkami poprzez wyróżnienie ich w różnych kolorach.

ZWCAD 2021

Pełna zgodność DWG

Możesz otworzyć i kontynuować swój dotychczasowy projekt, a także z łatwością dzielić się nim ze współpracownikami i klientami.

Rozpoznawalny interfejs

ZWCAD posiada znane interfejsy, wstążkowy i klasyczny.

Możliwość dostosowania do własnych potrzeb 

AEC, MFG, GIS, inżynieria lądowa... Niezależnie od branży, w której działasz, możesz znaleźć aplikacje, które zaspokoją Twoje potrzeby. Rozwinięte API, w tym LISP, VBA, ZRX i .NET są również gotowe do działania.

Usprawnij swoją pracę jeszcze bardziej dzięki unikalnym funkcjom i innowacyjnym narzędziom ZWCAD!

Szybszy i wydajniejszy

Sprawdź teraz

Wydajne, niezawodne i kompatybilne z DWG rozwiązanie CAD

ZWCAD gwarantuje trwałą i wysoką, jakość projektowania.

© ZWSOFT CO., LTD.(Guangzhou) All rights reserved.

Double-click to edit this text